Kurumsal | Cengiz Seramik
 • Anasayfa >
 • Kurumsal
 • Kurumsal

    Cengiz Seramik olarak, bugün bölgemizde en saygın, güvenilir ve kurumsal bir firma olarak tanınmamızın sebebi, insana  duyduğumuz saygıyı ve  güveni  her zaman birinci sırada tutmamızdır. 2012 yılında genç, dinamik ve vizyon sahibi bir kadro ile sektör de hizmet vermeye başlayan Cengiz  Seramik, 2014 yılında sektördeki bazı eksiklikleri ve ihtiyaçları görmüş, müşteri memnuniyeti ve sürekliliği   için, yeni girişimlere ve yatırımlara ihtiyaç duymuştur.

         Bu sebeple 2015 yılından itibaren, Cam Mozaik, Duvar Kağıdı ve Laminat  Parke sektörünün öncü firmalarıyla çalışmaya başlamıştır.Bu sektörde bölgesinin en iyi hizmet  sunan firması olarak büyük başarılara imza atmış ve bu başarısı hızla devam etmektedir.

         Cengiz Seramik bölgesinde ki hızlı büyüme ve kalkınma hamlelerini doğru yaparak hizmet sektörünü genişletmiş, bu nedenle Cam Mozaik sektöründe de büyük yatırımlarla hizmet vermeye başlamıştır. Bu alanda yaptığı projelerle bölgesinin üretken kuruluşu olduğunu tekrar vurgulamıştır. Bugün Gaziantep başta olmak üzere çevre ilçe ve illerde faliyet göstererek  bölgenin  saygın firmaları arasında  yer almayı başarmıştır.

         Cengiz Seramik’e göre; mekânlar ve yaşam alanları fiziksel  özellikleriyle ve kültürel donanımları ile bir bütün olarak ele alınmalı.İnsanlarla iletişime, yeni fikirleri denemeye, mekânsal  tatmine ve kalıcı olana odaklanmalıyız. Bu anlayışın bizim için çıkış noktası,  yaşama kültürünü üreten  insana duyulan saygıdır. Cengiz Seramik olarak  bütün kadromuzla bu inancı ve ruhu taşımaktayız. Çok iyi biliyoruz ki hangi sektörde hizmet verirsek  verelim insana duyduğumuz  bu saygı ve güven bizi her zaman en üst sıralara  taşıyacaktır.